" />Pokerklas Canlı Destek Şikayetleri - Pokerklas Müşteri Hizmetleri
bahis

Pokerklas Canlı Destek Şikayetleri

Pokerklas sitesi ile her gün ve pokerklas sitesi ile günün her saatinde iletişim kurabilirsiniz. Türkçe dil seçeneğinde iletişim kurabilmeniz için, farklı müşteri hizmetleri bölümlerinin hazırlandığı ve 24 saat boyunca karşınıza çıkarıldığı görülecektir. Bu bölümlerden en popüler olanı, en fazla tercih edileni canlı destek bölümü olarak hazırlanmıştır. Pokerklas canlı destek şikayetleri alan dinleyen, çözüme kavuşturan, görüş ve önerileri alan kabul eden, yardım taleplerini karşılayan ve ihtiyaç duyulması halinde, teknik yardım konusunda da destek sağlayan bir bölümü işaret etmektedir.

Pokerklas Canlı Destek Görüşmeleri

Pokerklas sitesinin canlı destek hattı ile görüşme yapabilmeniz için, üye olmanız zorunludur. Yalnızca pokerklas üyelerine hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir bölümü işaret etmektedir. Pokerklas giriş işlemi gerçekleştirilir, yani sitenin kullanılan ana penceresi açılır. Ana pencere açılınca kullanıcılar sayfanın sağ alt köşesine bakmalıdır. Bu bölümde canlı destek hattı görülecektir. Tek tıklama işlemi yapılır ekran görüntüsü hiçbir şekilde değişmez. Açılan sayfa durur, sadece ana sayfanın, açılan sayfanın sağ alt köşesinden yukarıya, bağlantı penceresi ya da sohbet penceresi uzanır. Adı bölümünü doldurursunuz, kullanıcı adı bölümünü doldurursunuz, elektronik posta adresi bölümünü doldurursunuz. Görüşmeye başla butonuna basarsanız.

Pokerklas Canlı Destek Türkçe mi Hizmet Veriyor?

Sitenin canlı destek hattı karşılama bölümü yani sohbet penceresinin ana görünümü dahil olmak üzere, Türkçe hizmet vermektedir. Dolduracağınız alanlar Türkçe hazırlanmıştır. Mesaj bölümünü Türkçe yazarsınız. Karşınıza çıkacak müşteri hizmetleri temsilcisi de, sizler ile Türkçe konuşur.

Pokerklas Canlı Destek Çalışma Saatleri

Pokerklas canlı destek şikayetleri konusunda inceleme yapıldığında, çalışma saatleri konusunda sıkıntı yaşayan üyelerinin bulunduğu görülmektedir. Bu sitenin canlı destek hattı 7 gün çalışmaktadır. Bu sitenin canlı destek hattı 24 saat hizmet vermektedir. Online hizmet anlayışının internet aracılığı ile hizmet anlayışının gündemde olması nedeni ile elbette ki ufak tefek teknik problemlerin yaşanma ihtimali bulunacaktır. Ancak, bu sitenin canlı destek hattının, 24 saat açık olduğu ve hizmet verdiği gerçeğini değiştirmemektedir. Eğer, bu yönde bir tek bir problem yaşıyor iseniz ya da teknik problem ile karşılaşmış ve canlı destek hattının çevrim dışı olduğunu görüyor iseniz, aynı hizmeti [email protected] elektronik posta adresi üzerinden almanız da mümkün hale getirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir